26. 03. 2023.
Home / Ostali sportovi / Naslov: TRI NOVA CRNA POJASA ZA TEKVONDO MAJSTORE PROLETERA
20220124_122829

Naslov: TRI NOVA CRNA POJASA ZA TEKVONDO MAJSTORE PROLETERA

Tekvondo klub Proleter Bogatiji za još tri crna pojasa.

Početkom godine članovi tekvondo kluba Proleter Polagali su za crnni pojas, pred komisijom Koju su činili Park Soo Nam počasni predsednik Evropske Tekvondo Unije i legenda Svetskog Tekvondoa, Dragan Jović najuspešniji olimpijski terener (Tokyo- Milica Mandić-zlato, Tijana Bogdanović-bronza), i Aleksandar Stamenković član nacionalnog trenerskog tima.

20220124_100157

Naši članovi su tada uspešno položili za crni pojas a nakon procedure izdavanja diploma u svetskoj krovnoj organiuzaciji Kukkiwon koja se nalazi u Seulu, stigli su i sertifikati iz Južne Koreje. Mi smo ih svečano uručili našim članovima u Gradskoj bašti i poželeli im puno uspeha u narednom periodu.

Za crni pojas polagali su:

1.Poom:
Marko Simić
Marko Kovač
Vanja Andrić

2.Dan:
Petar ZindovićPročitajte još

image_6483441 (19)

KARATISTI ZADRUGARA SJAJNI U ARANĐELOVCU I STAROJ PAZOVI

Tradicionalni međunarodni turnir u Aranđelovcu, pod nazivom Aranđelovac open, na kojem je učestvovalo 700 takmiara ...