06. 02. 2023.
Home / Ostali sportovi / KARATISTI ZADRUGARA OSVOJILI SREBRO I BRONZU NA KUPU VOJVODINE
received_253094576733775 (1)

KARATISTI ZADRUGARA OSVOJILI SREBRO I BRONZU NA KUPU VOJVODINE

Kup Vojvodine u Inđiji za poletarce, pionire i nade, koji je bio i kvalifikacioni za nastup na Kupu Srbije narednog vikenda u Mladenovcu, okupio je preko 400 takmičara iz 45 vojvođanskih klubova, a Karate klub Zadrugar iz Lazareva je osvojio je dve medalje u sportskim borbama.

U kategoriji pionirki do 40kg Anđela Ubović osvojila je bronzanu medalju, dok se u kategoriji pionirki preko 40kg Helena Milinović okitila srebrom.

U kategoriji muških nada Stanko Stojičić nije osvojio medalju, ali je kao Anđela i Helena, uspeo da ostvari plasman na Kup Srbije.

Dunja Rajić, reprezentativka Srbije i karatiskinja Zadrugara iz Lazareva, među hiljadu 114 takmičara iz 48 ...