31. 01. 2023.
Home / Ostali sportovi / PET MEDALJA KARATISTA ZADRUGARA U INĐIJI
received_3247200455338276

PET MEDALJA KARATISTA ZADRUGARA U INĐIJI

Na Prvenstvu Vojvodine za kadete i juniore proteklog vikenda u Inđiji, uz učešće oko 200 takmičara, karatisti Zadrugara iz Lazareva, nastupili su sa šest takmičara u sportskim borbama i osvojili pet medalja, jednu zlatnu i po dve srebrne i bronzane.

Zlatom se okitila Dunja Rajić, srebro su osvojile Katarina Krstić i Anđela Kostić, dok su bronzana odličja osvojili Marko Drobnjak i Nikolina Bjelić. Na takmičenju je nastupio i Ognjen Krstić koji nije uspeo da se domogne medalje, ali se srčano borio, a treba istaći podatak da su svi takmičari ostvarili plasman na Prvenstvo Srbije koje se održava za dve nedelje.

Na dvoranskom prvenstvu Srbije u Beogradu za juniorke U20, šesnaestogodišnja Zrenjaninka, Dunja Eremić, članica Atletskog ...