Home / Fudbal / REMI,REMI, PA TO TI JE….
Begej 1

REMI,REMI, PA TO TI JE….

Svojevrsni rekord fudbalera Begeja koji su ostvarili šesti uzastopni remi u Opštinskoj fudbalskoj ligi u derbi meču sa komšijama iz Banatskog Karađorđeva.

Inače ova kvalitetna utakmica privukla je izuzetnu pažnju ljubitelja najvažnije sporedne stvari na svetu i odigrana je pred više od tristotine duša na stadionu u Žitištu.

Begej 3

Fudbaleri Begeja vodili su u prvom poluvremenu sa dva gola razlike, pogocima Kristijana Nikolića i Mladena Novaka, ali u nastavku usledila je prava drama.

U 52. minutu gosti smanju preko Miloša Babića a potom su ubrzo iskoristili zbunjenost u odbrani Žitištana i izjednačili rezultat, golom Radišića.

Begej je golom Samardžića iz sumnjivog jedanaesterca u 86. minutu ponovo poveo, ali je u petom minutu nadoknade igrač Jedinstva, Aleksandar Bicok uspeo da izjednači i postavi konačan rezultat ove uzbudljive utakmice 3:3…

Begej 2

Fudbaleri Begeja osim rekorda od šest uzastopnih remija, ujedno su i jedina neporažena ekipa u ligi, ali sa samo šest osvojenih bodova iz šest odigranih utakmica….

izvor i fotografije: žitište online