Home / Ostali sportovi / VIKTORIJA NA KRILIMA SJAJNOG DANILA KEPIĆA
dav
dav

VIKTORIJA NA KRILIMA SJAJNOG DANILA KEPIĆA

Na tradicionalnom, sedmom po redu međunarodnom plivačkom mitingu Sprint VII u Bečeju, Plivački klub Viktorija 1906 iz Zrenjanina nastupio je sa pet plivača u tri kategorije, Danilo Kepić u kategoriji 9 godina, Atanas Džagić u kategoriji desetogodišnjih plivača i Sara Delić, Đorđe Somborski i Pavle Nedić, a ekipu je kao trener predvodio Davor Žigić.

Viktorija Bečej 5

– Bečej nam je već uveliko poznat, bila je ovo sjajna prilika da se družimo sa plivačima i trenerima iz drugih klubova. Svaki plivač nastupio je u tri discipline, osvojili smo tri zlatne medalje i jednu bronzu, a raspoloženi plivači popravili su svoje lične rekorde – istakao je trener Viktorije 1906, Davor Žigić.

dav

Zlatnu medalju u trci na 100 metara leđno osvojila je Sara Delić, a apsolutni junak Danilo Kepić, okitio se zlatnim odličjima u trkama na 50 metara leđno, i 100 metara mešovito, dok je u trci na 50 metara kraul osvojio bronzanu medalju.

Danilo Kepić, proglašen je za najboljeg plivača kategorije devetogodišnjaka i za to je dobio specijalan pehar!!!!

montecito-ponedeljak2

DOBRO DOŠLI U PINK PASAŽ

Pret_a_Porter2

Na juniorskom prvenstvu Srbije u Kanjiži, mladi rvači Proletera iz Zrenjanina, okitili su se šampionskim ...