Home / Rukomet / PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U NOVOM PAZARU
18136467_10211085318467998_633468825_n

PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U NOVOM PAZARU

Novi Pazar – Proleter 27 : 24 ( 15 : 13 )

Rukometaši Proletera iz Zrenjanina nisu uspeli da iznenade domaći tim, koji je na svom parketu, u Novom Pazaru neprikosnoven i nemilosrdan prema svojim protivnicima.

Utakmica zanimljiva i borbena, izabranici trenera Momira Rnića non-stop su jurili zaostatak od nekoliko golova, na poluvremenu imali aktivan rezultat od 2 gola minusa, ali su domaći rukometaši i u nastavku sigurnom igrom očuvali prednost i na kraju trijumfovali 27:24.

Srbija je u prvoj utakmici razigravanja od 13. do 16. mesta savladala Poljsku rezultatom 33:30 ...