Finalna utakmica portugalskog Liga kupa, Moreirense – Braga igra se u Lisabonu, u nedelju 29. januara sa početkom u 21.45 časova, a portal Sportinfo će posredstvom svog specijalnog reportera, imati ekskluzivno pravo na fotografije i izveštavanje sa ovog spektakla.
Lazar Rosić, supertalentovani srpski fudbaler, nakon povrede odigrao je sjajnu polufinalnu utakmicu protiv Setubala, koju je Braga ubedljivo dobila rezultatom 3:0.
– Ostvarili smo lep uspeh plasmanom u finale i nadam se da ćemo i duel sa Moreirenseom odigrati isto tako dobro kao što smo to učinili u utakmici protiv Setubala. Nakon povrede i operacije u Minhenu, odigrao sam ceo meč i veoma sam zadovoljan svojom igrom – specijalno za Sportinfo rekao je rođeni Kragujevčanin, a sada jedan od najboljih fudbalera Brage, Lazar Rosić.