20. 08. 2022.
Home / Ostali sportovi / TEKVONDO KLUB ZRENJANIN NA PRVOM GRMEČ OPENU U OBRENOVCU OSVOJIO 28 MEDALJA I SEDAM PEHARA
FB_IMG_1654464177120

Na prvom međunarodnom tekvondo turniru Grmeč open u Obrenovcu, uz učešće 410 takmičara iz 35 klubova i pet zemalja, mali majstori
Tekvondo kluba Zrenjanin, njih ukupno 14, u formama i borbama osvojili su 28 medalja i 7 pehara u ukupnom plasmanu.

Dva pehara za najbolje takmičare, Marta Višnjić juniorka i Sandra Markučin, seniorka.

Zlatne medalje u borbama osvojili su Sandra Markučin, Milica Potkonjak, Ninoslava Vaš, Jana Terzin, Marta Višnjić.
Srebrne medalje osvojili su Nina Romakov, dok se bronzom okitila Tatjana Vaš.

U formama zlatne medalje individualno su osvojili Aleksa Markov, Ninoslava Vaš, Aleksandar Aćin, Nina Romakov, Milana Aćin, Danilo Somborski.

U paru zlatni su bili Lena Božić/Danilo Somborski. U timu zlatne medalje su osvojili Marta Višnjić/Milana Aćin/Nina Romakov i tim Ninoslava Vaš/Tatjana Vaš/Jana Terzin.

Srebrom su se okitili u formama individualno Milica Potkonjak, Jana Terzin, Marta Višnjić,.u paru Jana Terzin/Aleksandar Aćin, dok su bronzane medalje individualno osvojkle Tatjana Vaš i Lena Božić.

– U Zrenjanin smo doneli sedam pehara, za osvojeno prvo mesto u borbama, klasama seniori, juniori, kadeti i formi sveukupni plasman, zatim za drugo mesto u klasi juniora i dva treća mesta u formama klasa pioniri i u borbama kadeti.

Defileom učesnika iz dvanaest zemalja, među kojima i Srbije, i prigodnim programom na glavnom gradskom ...