Home / Košarka / BEZ BERBAKOVA I ROKNIĆA PORAZ U PALANCI
IMG_20210915_192830

BEZ BERBAKOVA I ROKNIĆA PORAZ U PALANCI

Mladost – Proleter 89 : 58 ( 12:8, 18:7, 41:23, 18:20 )

Bez povređenog Branimira Berbakova i bolesnog Stefana Roknića, Proleter nije mogao dostojno da se nosi sa domaćinom u Smederevskoj Palanci, koji su u trećem periodu postigli nestvarnih 41 poen, a Zrenjaninci su u prvih 20 minuta igre, ubacili samo 15 poena, 8 u prvoj i 7 u drugoj četvrtini.

Ako je za neku utehu, ostaje činjenica da su izabranici Stefana Atanackovića, poslednji period utakmice dobili rezultatom 20:18, mada je do tada pobednik duela odavno već bio poznat.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Popadić sa 18, Šparović je ubacio 15, Stojanović 12, a Vitković i Asanović po 10.

Najefikasniji košarkaš Proletera bio je Rajanović sa 16, a jedini još dvocifreni bio je Miroslav Radić sa 12, dok su Davidovac, Ratković i Gligorin ubacili po 7 poena.

Podrnje – Sveti Đorđe 73 : 67 ( 11:21, 23:14, 17:10, 22:22 )