27. 09. 2021.
Home / Ostali sportovi / ŠEST MEDALJA RVAČA PROLETERA NA TROFEJU SOKOLA U SOMBORU
received_1417103412006948

ŠEST MEDALJA RVAČA PROLETERA NA TROFEJU SOKOLA U SOMBORU

Tradicionalni međunarodni trofej Sokola, u Somboru okupio je veliki broj mladih kvalitetnih rvača iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije, a šestorica rvača Proletera, osvojili su isto toliko medalja, tri zlatne, dve srebrne i jednu bronzanu, uz činjenicu da je Branko Đukić proglašen za najboljeg domaćeg takmičara.

Prva mesta i zlatna odličja osvojili su Branko Đukić u kategoriji 80 kilograma, Marko Vasić 60 kg i Andrija Mihajlović 92 kg, srebrom su se okitili Boris Petrov 80 kg i Marko Supić 110 kg, dok je treće mesto osvojio Luka Pejović u kategoriji 50 kilograma.

Na Međunarodnom džudo turniru “Radomir Kovačević – Džigi” koje je održano u Beogradu na kome ...