13. 08. 2022.
Home / Ostali sportovi / ODLIČAN NASTUP KARATISTA BANATSKOG CVETA U NIŠU
trening-seminar sa sensei milanom djokicem 7.dan

ODLIČAN NASTUP KARATISTA BANATSKOG CVETA U NIŠU

Na Fudokan prvenstvu Srbije u Nišu, Zrenjanin su predstavljali Anastasija Nikolić, Filip Mihajlović, sudije i takmičari Srđan Marić i Goran Samolovac i Nikola Vukelić, sudija.

trening-seminar sa sensei milosem senicem 7.dan

U kategoriji seniora u disciplini kumite 21-34 godine prvo mesto u disciplini fudokan sport kumite +84 kg, osvojio je Srđan Marić, kao i drugo i treće mesto u disciplini fuku go,
Filip Mihajlović, u kategoriji seniora disciplini fudokan sport kumite 75 kg osvojio je drugo mesto, dok sjajni maestro, Goran Samolovac u kategoriji seniora u svim disciplinama osvaja prva mesta i ukupno šest zlatnih medalja u pojedinačnoj konkurenciji fuku go, kumite, tsumeai, tamashewari, fudokan sport i kate.

polaganje za majstorska zvanja kod sensei gorana samolovca 7.dan

Goran Samolovac je dobio i pehar za najbolje rezultate u 2019. godini u konkurenciji starijih seniora.

U ekipnim nastupima
muški seniorski tim Banatskog cveta, u sastavu Srđan Marić, Filip Mihajlović i Goran Samolovac osvojio je drugo
mesto, porazom u finalu od tima iz Šapca.