Screenshot_20200824_185820

BEGEJ DOBIO DRAMU SA IGRAČEM MANJE

Begej – Naftagas 3 : 2 ( 2 : 0 )

U drugom kolu Vojvodjanske lige Istok, na 34 stepena gospodina Celzijusa, odigran je banatski derbi u Žitištu, izmedju Begeja i Naftagasa iz Elemira.

Domaći su od samog početka krenuli agresivno i uspeli da iznude penal koji u gol pretvara Golijan, u 4. minutu, da bi samo desetak minuta kasnije, Begej ostao bez iskusnog Miće Markova, koji je dobio crveni karton.

Po mišljenju mnogih najbolji igrač Begeja, Vlaučin pokazuje svoj raskošan talenat i u stilu Maradone matira čuvara mreže gostiju za 2:0. Naftagas napada ali odbrana Begeja odoleva, sve do 65 minuta, gostima se isplatio presing kojim uspevaju da smanje rezultat na 2:1. Gosti su najavljivali i uspeli da dođu do 2:2.

Kada su svi mislili da je kraj Marko Novak postaje čovek odluke i donosi izuzetno važnu pobedu domaćima koji su napomnjiem gotovo celu utakmicu igrali sa igračem manje….!!!

Tekst i video: @vulegvozdenovic99

Žreb za grupnu fazu takmičenja Letnjeg turnira u malom fudbalu održan je sinoć u prostorijama ...