IMG_20200808_185303

BEGEJ BOLJI KRAJ SKROBARE

Radnički – Begej 2 : 3 ( 1:1 )

IMG_20200808_192517

Sedam dana pre početka prvenstvenih duela u novoj sezoni, fudbaleri domaćeg Radničkog i Begeja iz Žitišta odigrali su dobru sparing utakmicu, sa puno trčanja i pet postignutih golova, a mora se istaći da je vreme bilo veoma sparno i teško za igru.

IMG_20200808_185856

Domaćin je poveo golom Žarka Matića, Žitištani su izjednačili kada je Goran Vlaučin savladao mladog Stefana Bačka i to je bio rezultat prvog poluvremena, posle kojeg su treneri Grbušić i Guteša, izmešali karte i u acili mnogo novih fudbalera.

IMG_20200808_192842

Dekoncentraciju u odbrani crveno-crnih, Goran Vlaučin je iskoristio odmah na početku drugog poluvremena i postigao svoj drugi gol, a još jedan kiks domaće odbrane, posle slobodnjaka sa desne strane, krunisao je Prošić, za neočekivanih 3:1.

IMG_20200808_194738Tada su fudbaleri Radničkog žestokim atacima pokušavali da savladaju Bojana Trivunovića, a to im je pošlo za nogom u poslednjim trenucima utakmuce, kada je Peđa Radosavljević, najstorskim slobodnjakom sa 18 metara, stavio tačku na ovu utakmicu, u kojoj zbog bolesti, na klupi Radničkog, nije bilo trenera Peđe Kandića.

Aleksandar Markoski, nekadašnji fudbalski as i sada trener sa istančanim osećajem za otkrivanje talentovanih mladih ...