Home / Ostali sportovi / Izveštaj atletskog kluba AS023
106169530_2652444948367568_3335211536030696505_o (1)

Izveštaj atletskog kluba AS023

Proteklog vikenda članovi atletskog kluba AS023 nastupili su na tri takmičenja.

U Sremskoj Mitrovici na atletskom stadionu održana su prvenstva Srbije na 10km na stazi za seniore/ke , kao i ekipna prvenstva Srbije za Juniore/ke -U20 i mlađe pionire/ke U14.

106296475_2652445161700880_3523553553589990760_o

Biljana Kiradžieva osvojila je treće mesto i bronzanu medalju u trci na 10 km koja je održana po velikoj vrućini sa vremenom 40:20;59.
Pehar za treće mesto osvojila je muška ekipa mlađih pionira U14,na čelu sa Cvetkov Justinom koji je pobedio na 60m izjednačivši lični rekord (7,77)

106129311_2651460491799347_7193897417991933241_o

Ispred ekipe AS-a su bile novosadska Vojvodina i zemunska Mladost.

Ženska ekipa sastavljena od mlađih juniorki predvođena Andreom Sremac koja je odnela pobede na 100i 400m zauzela je sedmo mesto u konkurenciji starijih juniorki , dok je ženska ekipa mlađih pionirki zauzela deseto mesto.

106190766_2651460648465998_3133242833897602409_o

Bez odigranog finalnog meča, zbog Korona virusom zaraženog igrača Crvene zvezde, stonoteniski Banata iz Zrenjanina, ...