25. 06. 2022.
Home / Ostali sportovi / ZLATO I BRONZA NA BALKANSKOM ŠAMPIONATU ZA SENIORE
received_2937445896307212

ZLATO I BRONZA NA BALKANSKOM ŠAMPIONATU ZA SENIORE

Ovog vikenda u Beogradu je održano Prvenstvo Balkana za seniore, na kojem je u sastavu Nacionalne selekcije nastupila i takmičarka Zadrugara iz Lazareva Marina Radičević u discipline borbe do 68kg.. U konkurenciji 21 takmičarke, ona je ostvarila četiri pobede i osvojila zlatnu medalju.received_1546589752182899

Marina je drugog dana takmičenja nastupila u ekipnoj konkurenciji sa još tri takmičarke naše Nacionalne selekcije I uspeli su da se domognu medalje. Osvojile su bronzu.

received_133213204778045

DUNJI BRONZA NA HUNGARIAN TATAMI KARATE CUPU

Na Međunarodnom karate turniru Hungarian Tatami Karate Cup u Budimpešti u subotu, nastupilo je oko 900 takmičara. U konkurenciji kadetkinja u borbama do 54kg., učestvovale su 19 takmičarki, među kojima je bila i takmičarka Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić, koja je i ovog puta pokazala da je veliki potencijal i perspektiva srpskog karatea. U četiri meča ona je ostvarila tri pobede i jedan poraz i osvojila je bronzanu medalju.

received_203929161017667

ODLIČAN NASTUP NA TROFEJU STARE PAZOVE

Na Tradicionalnom karate turniru “Trofej Stare Pazove koji je održan u subotu, nastupili su i takmičari Zadrugara iz Lazareva. Osvojeno je 11 medalja. Zlato su osvojili: Krstić Katarina, Perić Milana i Stojičić Stanko, srebro: Krstić Ognjen i Bjelić Nikolina, bronzu: Ubović Anđela, Damjanov Marijana, Jo Arijana, Stanišić Tamara, Nemet Ivica i Kostić Anđela.

received_218692349281833

received_1136843713314330

BANATSKI ŠOR TREBINJEM TREŠTI…

Veliki Banatski šor na trgu Jovana Dučića, u hladu stoletnih platana, oduševio je, ljubazne domaćine, ...