09. 12. 2022.
Home / Ostali sportovi / ZLATO I DVA SREBRA ZA ANDREU SREMAC
IMG-20200126-WA0000

ZLATO I DVA SREBRA ZA ANDREU SREMAC

Na prvenstvu Srbije za starije juniore/ke održanom 25/26.01.2020 u atletskoj dvorani u Beogradu, mlađa juniorka Andrea Sremac atletičarka atletskog kluba AS023 iz Zrenjanina,osvojila je jednu zlatnu i dve srebrne medalje . U subotu je prvo u trci na 400m osvojila srebrnu medalju sa novim ličnim rekordom (57,17)i sa tim rezultatom ispunila normu za Balkanske igre u Istambulu. koje će se održati 09.02.2020.

83191056_2524224344522963_8403733109584953344_o (1)

Drugu srebrnu medalju osvojila je u trci na 60m dva puta obarajući lični rekord, prvo u polufinalu (7,85) a onda i u finalu i to posle trke na 400m sa vremenom 7,83. Drugog dana takmičenja Andrea je bila najbolja i osvojila je zlatnu medalju u trci na 200m takođe sa novim ličnim rekordom (25,06) Lične rekorde popravile su i pionirke Marina Stojšin i Anja Živković u trci na 1500m (5:28;03 i 5:39;54)
Takmičarke na prvenstvu Srbije je predvodio trener Borislav Mandić.

Mlade karatisti Karate kluba Zadrugar iz Lazareva, nastavilu su nisku sjajnih rezultata i uspešnih nastupa ...