Home / Rukomet / Radnički obezbedio mirniji nastavak prolećnog dela prvenstva
RK-Radnicki-02

Radnički obezbedio mirniji nastavak prolećnog dela prvenstva

U poslednjem kolu DRLS Radnički je ugostio ekipu Pančeva.

Duel dve ekipe iz donjeg dela tabele samo je u uvodnom delu meča bio neizvestan. Verovatno su preko potrebni bodovi koji znače spas doneli nervozu koja je primetna kod igrača oba tima. Rezultatska neizvesnost je potrajala sve do 22. minuta u tim trenutcima domaći tim je popravio igru u odbrani i lakim golovima iz kontranapada prednost uvećava iz minuta u minut. Na odmor Radnički odlazi sa prednošću od 4 gola razlike.

Drugo poluvreme gosti su uporno pokušavali da smanje prednost ali domaći tim predvođen Glomazićem koji je najbolji akter ovog meča lako održava prednost. Meč je završen rezultatom 36:31 za Radnički.

Ovom pobedo Radnički je pobegao iz opasne zone ispadanja a svojim igrama nagovestio mirniji nastavak prolećnog dela prvenstva.