IMG_20191108_180127

SAS DRONOM PREKO SOPOTA

Sopot – SAS 3:6 ( 3:1 )

Kusturičinim ritmom brzih sekvenci, sa puno dramatike, obrta i happy end-a, futsaleri SAS-a izvojevali su bitnu pobedu u uvek neugodnom Sopotu, jer ispod Kosmaja vazda je dobrih fudbalera bilo i biće….

Nakon prvih 20 minuta utakmice 10. kola Druge futsal lige, stvari nisu izgledale baš sjajno, domaći su imali opipljivu prednost 3:1, a jedini gol za Zrenjanince u tom periodu igre, postigao je Savo Delić u 7. minutu.

U nastavku ipak sasvim duga slika, rapsodija je započela golovima Ivana Vukoja u 22. i 31. minutu, a u strelce su se upisali i Slađan Novković, Dušan radenković i Aleksandar Leki Tomin.

Već u petak 22. novembra na svom parketu, u Kristalnoj lepotici izabranici Milivoja Batinice dočekuju direktnog konkurenta u borbi za goli drugoligaški život, ekipu Smedereva.

Poslednji meč u kalendarskoj godini biće veliki izazov za igrače i stručni štab Čukaričkog. Gostovanje ...