IMG-5584cb35c831c40530eae070b00b8b35-V

ŠIROK DUNAV, RAVAN SREM, ŠTA ĆU DIKO, KAD UMEM…

Dunav – Vojvodina 3:4 ( 0:2 )

Od gotovog umalo veresija, ali bodovi ipak otišli u srce Banata, u Perlez…

Fudbaleri Vojvodine odigrali su fenomenalno prvo poluvreme, poveli sa 2:0, nakon gola domaćih u nastavku, ponovo duplirali prednost 3:1, onda imali nekoliko minuta ništavila, koje su domaći iskoristili umešno i izjednačili, ali pravda je ipak zadovoljena i Perležani su se silno radovali.

Uz zahvalnost specijalnom reporteru, popularnom Kepari, izvinjenje zbog fotografija, kao ” tamnoputi ljudi u tunelu” ali dobro sad, ne može baš sve….

KAD TI JE FUDBAL U KRVI….

Redovni na fudbalskim utakmicama Radničkog, Banata, Borca, godinama unazad, mada odavno u penziji, su Tomislav ...