Home / Košarka / PORAZ KOŠARKAŠA PROLETERA U KRALJEVU
IMG_20191005_174727

PORAZ KOŠARKAŠA PROLETERA U KRALJEVU

Sloga – Proleter 75 : 64 ( 20:17, 20:15, 19:12, 16:20 )

Tradicionalno neugodan protivnik na svom parketu u Kraljevu, Sloga je još jednom u duelu sa starim rivalom Proleterom, slavila pobedu.

Domaći košarkaši, “na rutinu” stvorili su 8 poena viška u prvom poluvremenu, izdominirali u trećem periodu 19:12 i bez obzira na rezultatski minus u poslednjoj četvrtini, dobili utakmicu.

U ekipi Proletera najefikasniji su bili Nebojša Kilijan i Milan Munižaba sa po 18 poena, Miljan Rakić ubacio je 9 poena, uz 8 skokova i 6 asistencije,dok je Petar Beader imao 7 poena, 3 skoka i 2 asistencije.

U redovima domaćina najefikasniji je biio Uroš Mirković sa dabl učinkom 18 poena i 13 skokova, uz 5 asistencija, Nikola Kostić ubacio je 12, Nemanja Šević, Luka Tomašević i Vuk Jovanović po 11, a Miroslav Radić 7 poena, uz 7 skokova.

1200px-Michael_Ojo_(basketball,_born_1993)_50_KK_Crvena_zvezda_EuroLeague_20191010_(1)