23. 02. 2020.
Home / Ostali sportovi / MLADI RVAČI PROLETERA SJAJNI U ČEŠKOJ
received_469754713561976

MLADI RVAČI PROLETERA SJAJNI U ČEŠKOJ

Na međunarodnom turniru u Hodoninu u Češkoj pioniri Proletera još jednom su briljiralli i dostojno reprezentovali Proleterovu školu rvanja koja slavi jubilej 100 godina postojanja.

Sipaj-Veslaj-SportInfo2-1024x460

Andrija Mihajlović proglašen je za najboljeg rvača turnira, a osim njega prva mesta osvojili su Jovan Miolski i David Molnar,dok su drugo mesto u svojim kategorijama osvojili Boris Petrov i Branko Đukić. Na turniru u Hodoninu učestvovalo je 289 takmičara iz 10 zemalja, a trener pionira Proletera bio je Đorđe Miolski…

Lokvanj
montecito-07-nedelja3
mc_rostilj

Danas je u Zrenjaninu održano 1.kolo KUP-a Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom za dečake i ...