Home / Košarka / DEKONCENTRACIJA U DRUGOM PERIODU SPREČILA NOVOBEČEJCE NA PUTU DO ZVEZDA….
IMG_8779

DEKONCENTRACIJA U DRUGOM PERIODU SPREČILA NOVOBEČEJCE NA PUTU DO ZVEZDA….

Star – Jedinstvo 119 : 117 ( 30:39, 37:23, 28:27, 24:28 )

Šuterska rapsodija u NBA stilu obeležila je zanimljiv duel u Sportskom centru Vojvodina u Novom Sadu koji su na kraju u svoju korist rešili domaći košarkaši Stara.

IMG_8748

Odlično otvaranje utakmice košarkaša iz Novog Bečeja i dobijen prvi period rezultatom 39:30, poremetila je čudna najezda dekoncentrisane igre u drugoj četvrtini, kada su se domaći košarkaši vratili i uzdigli na plus 5 poena sa koliko se otišlo na odmor.

Egal treća četvrtina ostavila je nadu gostima da mogu do preokreta, poslednji period dobili su sa 28:24, ali to nije bilo dovoljno za konačan trijumf…

IMG_8778

Starovci su dramatičan duel dobili rezultatom 119:117, a ljubitelji košarke imali su priliku da vide 236 postignutih poena za 40 minuta moderne košarke….