Home / Odbojka / PITAK ODRAZ ZLATNE ŽENSKE ODBOJKE…
IMG_5500

PITAK ODRAZ ZLATNE ŽENSKE ODBOJKE…

Klek MD Zrenjanin Partizan 0 : 3 ( 25:27, 19:25, 23:25 )

Sjajna atmosfera u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu, preko 700 gledalaca na tribinama, bučno navijanje, podrška i poraz na neiskustvo, kako se to kaže, domaćih odbojkašica obeležili su utakmicu 7. kola odbojkaške Superlige za dame…

Opšti je utisak da izabranice trenera Miška Kijca nemaju rutinu, čip da kada su u pozitivnom rezultatskom zanosu rivala bace na pleća i onda odjednom dolazi do pada koncentracije i u takvom stanju teško je izbeći gorčinu poraza…

Šest su ih do sada u sedam utakmica naređale odbojkašice Klek MD Zrenjanin i večeras su morale sportski da čestitaju pobednicama, odbojkašicama Partizana..

U prvom setu dugo su domaće jurile nekoliko poena prednosti Beograđanki, uspele da izbore egal završnicu i onda na 25:25, dve greške iz potpune i munjevite dekoncentracije i crno-bele se raduju….

Drugi set odličnim servisima Rade Perović otvorile su Klečanke, ali su rezultatski najlošije prošle i upisale samo 19 poena.

U trećem i ispostavilo se poslednjem setu, opet iskra nade da se može do eventualnog preokreta, ali odbojkašice Partizana su opet bile staloženije i rezultatom 25:23 došle do konačne pobede….

Na krilima zlata iz Japana, na momente i u Zrenjaninu igrala se odlična odbojka, zanimljiva, neizvesna i kvalitetna, a atmosfera i podrška domaćim odbojkašicama na visokom nivou i duboko emotivna….

Prvenstvo i novi superligaški izazovi se nastavljaju, valja podići glavu…!!!!