Home / Fudbal / ODLIČAN FUTSAL… SAS POBEDNIK
IMG_5177

ODLIČAN FUTSAL… SAS POBEDNIK

SAS – BANJICA 7 : 4 ( 2 : 2 )

Kvalitetna i veoma zanimljiva utakmica, prava prvenstvena sa puno obrta i neizvesnosti, koju su polovinom drugog poluvremena u svoju korist prelomili domaći futsaleri, izabranici trenera Milivoja Batinice.

Gosti su se prvi radovali već u 2 minutu strelac je bio Jovan Ristanović, da bi pet minuta kasnije na asistenciju Save Delića rezultat izjednačio efektnim golom Aleksandar Tomin.

Potpuni preokret u 17. minutu, kada na asistenciju Stefana Živanova mrežu Banjičana trese Nenad Kulić.

Minut pre odlaska na odmor gosti uspostavljaju rezultatsku ravnotežu, kada je posle dekoncentracije u odbrani Sasovaca, na asistenciju Aleksandra Pavlovića, svoj prvi gol na utakmici postigao Marko Macanović.

Šutersku dominaciju, svojim drugim golom u drugom minutu nastavka potvrdio je Aleksandar Tomin, a dva minuta kasnije novu egal situaciju uspostavio je takođe drugim golom Marko Macanović.

IMG_5156

Utakmica se lomi u 30. minutu kada Igor Aranitović spretno i srećno rešava duel sa golmanom gostiju Žarkom Sokićem i glavom loptu šalje iza njegovih leđa.Dva minuta kasnije nova radost za domaće, na drugu po redu asistenciju Stefana Živanova gol postiže Dušan Radenković.

Odličnu partiju večeras golom kruniše korpuletni Savo Delić u 39. minutu i tada je rezultat na semaforu bio 6 : 3 za SAS…

Poslednji minut doneo je još dva uzbuđenja, najpre gosti sa igračem više umesto golmana, 40-tak sekundi pre kraja postižu četvrti gol, a strelac je ponovo Jovan Ristanović, da bi samo desetak sekundi kasnije, Igor Aranitović takođe svojim drugim pogotkom stavio tačku na i zapečatio sudbinu korektnih gostiju sa Banjice…

Ekipa SAS-a nastupila je u sastavu: Đuro Rodić, Stefan Živanov, Igor Aranitović, Aleksandar Tomin, Dušan Radenković, Nenad Kulić, Savo Delić, Aleksandar Mandić, Aleksa Škorić, Jovan Blažić, Nemanja Milićev kapiten ekipe i Dušan Nišević.

IMG_5163

Banjica: Žarko Sokić, Aleksandar Pavlović, Jovan Ristanović, Stefan Dinčić, Aleksandar Ružičić, Vukašin Mijailović, Dimtrije Vasiljević, Nebojša Škorić, Aleksa Stojković, Danilo Šišović, Gordan Vlaški, Andrija Jezdić, Nikola Savović, Marko Macanović.