klek 0001

AU KAKVA HOROR ODBOJKAŠKA PRIČA U KLEKU….

KLEK-MD ZRENJANIN – CRVENA ZVEZDA 2 : 3 ( 25:22, 25:20, 16:20, 20:25, 18:20 )

Uzbudljivo…dramatično…neizvesno….

Igrala se sinoć u Kleku, mestu koje mnogi smatraju kolevkom srpske odbojke, u dvorani Miloš Grbić, horor neizvesna utakmica između domaćih odbojkašica Klek-MD Zrenjanin i Crvene zvezde…

Mada su Klečanke imale prednost od prva dva dobijena seta, mnogi su tada već počeli da slave veliku i zlatnu pobedu, usledio je preokret i dramatika kakvu samo odbojka može da priredi.

klek 01

Crveno-bele odbojkašice uspele su da vrate brejk i izjednače rezultat na 2:2 u setovima, igrao se peti potpuno izjednačen i do kraja napet i neizvestan…

Zvezda je na kraju za nijansu bila hrabrija, iskusnija i konkretnija i odlučujići set rešila je u svoju korist sa 20:18.

Bez obzira na tugu domaćih odbojkašica što su ispustile već skoro dobijeno, mora im se odati priznanje za borbu, želju i htenje da utakmicu pobede…Nisu uspele, ali ima još utakmica…Obo sinoć izgubljeno, negde će se vratiti…Takav je sport, sa svim svojim dražima i lepotama….!!!!