21. 10. 2019.
Home / Fudbal / BRODARAC I KABEL, DVA NOVA PORAZA I UTISAK DA MORA BOLJE…
Brodarac 0 naslovna

BRODARAC I KABEL, DVA NOVA PORAZA I UTISAK DA MORA BOLJE…

Serija prijateljskih, kontrolnih utakmica i siv utisak nekoliko vezanih poraza, koji ne bole do crnila, ali opominju da mora bolje, jače i napokon sa osmehom…To je u nekoliko reči utisak o trenutnom stanju u pogonu Fudbalskog kluba Radnički, koji će narednog vikenda započeti prvenstvenu trku u Srpskoj ligi gripa Vojvodina.

Nakon poraza u Beogradu proteklog vikenda u duelu sa srpskoligašem Brodarcem, koji je bio bolji od izabranika Peđe Kandića i pobedio sa 2:0, juče su crveno-crni poraženi u duelu sa Kabelom u Novom Sadu 4:2 ( 2:1 ).

Brodarac 2

Radnički je u Novom Sadu poveo golom Bjelice, a do poluvremena domaći fudbaleri su uspeli da preokrenu rezultat, u nastavku golom Vukelje Zrenjaninci su izjednačili, a onda su usledila još dva pogotka kabelovaca, najpre evro gol iz slobodnjaka preko zida i penal koji je zapečatio sudbinu gostiju.

Brodarac 1

Valja istaći informaciju da je za Radnički u drugom poluvremenu branio novajlija Bojan Trivunović, dojučerašnji čuvar mreže Borca iz Sakula, kao i ni malo prijatnu činjenicu da će zbog povrede ligamenata, Peđa Radosavljević morati na operaciju i da ga sigurno dugo neće biti na raspolaganju treneru Kandiću…