Home / Rukomet / PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U LOZNICI….
poraz 0 naslovna

PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U LOZNICI….

Loznica – Proleter  34 : 23  ( 18 : 8 )

Od neiskustva groznica, ceh je naplatila Loznica!!!

Poraz mlade ekipe Proletera dogodio se kada je najmanje trebao i kada se očekivao novi uzlet, dogodio se pad….

poraz 1

Domaći rukometaši mnogo bolje su otvorili utakmicu, iskoristili smušenost gostiju iz Zrenjanina i već posle prvih 30 minuta stavili do znanja ko će se na kraju radovati u ovoj, za Proleter itekako bitnoj utakmici.Otišli su rukometaši Loznice na odmor sa ubedljivih 18:8, ništa nije funkcionisalo kako valja u ekipi trenera Zoltana Ivanice, drugo poluvreme je bilo samo formalnost i kada su se Zrenjaninci skrhani činjenicom da će biti gubitnici, potpuno predali, mreža im je napunjena do vrha….

poraz 2

U drugom derbiju, Kikinda Grindex je na svom parketu bila sigurna protiv direktnog konkurenta za viši rang ekipe Kolubare i dobila utakmicu rezultatom 26:22. Kikinđanima sad ostaje formalnost, da savladaju fenjeraša ekipu beogradskog Sinđelića u pretposlednjem kolu i da u slavljeničkoj atmosferi dočekaju Proleter u utakmici koja ne bi imala rezultatsku tenziju….

Rukometaši Proletera pre gostovanja u Kikindi narednog vikenda u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu dočekuju Crvenku i nadaju se u eventualnom kiksu Kikinđana u Beogradu, koji bi ih eventualno ponovo vratio u sedlo….