14. 10. 2019.
Home / Ostali sportovi / NIKOLA AĆIN ISPUNIO NORMU ZA EVROPSKO PRVENSTVO U GLAZGOVU
pliv 0 naslovna

NIKOLA AĆIN ISPUNIO NORMU ZA EVROPSKO PRVENSTVO U GLAZGOVU

Nikola Aćin plivač Proletera i seniorski reprezentativac Srbije ostvario je veliki uspeh i isplivao normu za Evropsko seniorsko prvenstvo u Glazgovu… Na Otvorenom prvenstvu Slovenije u Kranju proteklog vikenda Nikola je posebnoj trci na kraju takmičenja plivao 50 metara kraul u vremenu 22,69 što mu je i donelo plasman na eminetno evropsko takmičenje. U Kranju je inače nastupilo 275 plivača iz 5 zamalja, a kao reprezentativci Srbije plivali su Nikola Aćin i Ivan Lenđer. Lenđer je osvojio zlatnu medalju u trci na 50 metara delfin (24,41), dok je Nikola Aćin bio najbrži u trci na 50 metara kraul (50,91) i drugi u trci na 100 metara kraul (50,37).

pliv 1

KUP KIKINDE 2018.

U organizaciji Plivačkog kluba Velika Kikinda u Kikindi u subotu 21. aprila, održano je plivačko takmičenje na kojem je učestvovalo 330 takmičara iz Frnacuske, Rumunije, Madjarske i Srbije. Plivači Proletera nastupili su sa 18 takmičara i osvojili ukupno 11 medalja. Trener ekipe bio je Nikola Gogić.

SVE PROLAZI, ZVEZDA TRAJE…

U Beogradu je u subotu 21. aprila održan međunaordni plivački miting Sve prolazi Zvezda traje… na kojem je učestvovalo 430 takmičara. Proleter je nastupio sa 7 plivača koji su osvojili 12 medalja. Trener ekipe bio je Milorad Radišić.

Ognjen Kovačević na 50 i 100 m leđno prvo mesto
Lena Stoiljkovski 100 i 200 m kraul prvo mesto i drugo mesto na 100 m kraul
Anđela Stevanov na 200 mešovito srebro i bronze na 50 i 100 m kraul
Lara Lilic bronza na 100 m leđno
Marina Babic u trci na 200 m kraul osvojila je drugo mesto i srebrnu medalju, kao i
Vuk Šuvački u trci na 50 m delfin
Vuk Šuvački osvojio je dve bronzane medalje u trkama na 50 m prsno i 50 metara leđno….

Bravo za plivače Proletera, koji su imali berićetan vikend!!!!!

montecito-ponedeljak2

mc_rostilj

DOBRO DOŠLI U PINK PASAŽ

Pret_a_Porter2

ČAJETINCI POBEDNICI ŽOGARIJA 2019.

Zavesa je spuštena…Pobednik finala regiona Žogarija 2019. godine u Beogradu je osnovna škola “Dimitrije Tucović” ...