Home / Ostali sportovi / NIKOLA AĆIN BLISTAO NA PRVENSTVU SRBIJE U BEOGRADU
PK Prol 0 maslovna

NIKOLA AĆIN BLISTAO NA PRVENSTVU SRBIJE U BEOGRADU

Mada mu je prva seniorska sezona, Zrenjanianc Nikola Aćin pliva kao mator!!!

PK Prol 5

Na otvorenom prvenstvu Srbije proteklog vikenda u Beogradu, na kojem je učestvovalo 550 takmičara iz regiona, ekipa Proletera učestvovala je sa 20 plivača i osvojila ukupno 12 medalja, e ekipu su predvodili treneri Jocić, Lenđer i Radišić.

Sjajni Nikola Aćin osvojio je dve zlatne medalje u trkama na 100 i 50 metara leđno i dva srebra na 100 i 50 metara kraul.

Vladimir Petraš bio je najbolji kod juniora u trci na 200 metara mešovito i drugi na 400 metara mešovito.

Takođe junior Nikola Marić osvojio je dve bronze u trkama na 100 i 200 metara leđno, dok je Marko Vujin u trci na 200 metara kraul osvojio drugo mesto.

PK Prol 3

Juniorka Danica Cvetkovic okitila se bronzanim odličjem u trci na 200 metara kraul, a juniorska štafeta 4×200 metara kraul osvojila je srebrnu medalju, baš kao i juniorska štafeta na 4×100 metara u sastavu Vujin, Petraš, Nikola i Nemanja Marić…

Bez odigranog finalnog meča, zbog Korona virusom zaraženog igrača Crvene zvezde, stonoteniski Banata iz Zrenjanina, ...