14. 10. 2019.
Home / Ostali sportovi / TRI MEDALJE I OBORENI LIČNI REKORDI MLADIH ATLETIČARA AS 023 NA DVORANSKOM PRVENSTVU BEOGRADA U ATLETSKOJ DVORANI NA BANJICI
AS 023 Banjica 3

Na otvorenom dvoranskom prvenstvu Beograda za starije pionire koje je održano u atletskoj dvorani na Banjici, predvođeni trenerom Borislavom Mandićem, mladi atletičari Atletskog kluba AS 023 iz Zrenjanina ostvarili su veliki uspeh.

AS 023 Banjica 1

Anastazija Homan Savković osvojila je zlatnu medalju u bacanju kugle, hicem od 11,16 metara, srebro je u bacanju kugle osvojio i Luka Kandić, hicem 11,14 metara, dok je Adrea Sremac osvojila bronzanu medalju u trci na 300 metara i ostvarenim rezultatom 44,78.

Lične rekorde postavile su mlađe pionirke Milica Božović u trci na 600 metara i Sara Gut u trci na 1.500 metara.

AS 023 Banjica 2

Trke na 600 i 300 metara uspešno su istrčale mlađe pionirke Marina Stojšin i Nevena Stanaćev.

montecito-ponedeljak2

DOBRO DOŠLI U PINK PASAŽ

Pret_a_Porter2

ČAJETINCI POBEDNICI ŽOGARIJA 2019.

Zavesa je spuštena…Pobednik finala regiona Žogarija 2019. godine u Beogradu je osnovna škola “Dimitrije Tucović” ...