Home / Odbojka / AJKULICE U SJAJNOJ ATMOSFERI U RUMI PORAŽENE OD POLJAKINJA
Ruma 0 naslovna

AJKULICE U SJAJNOJ ATMOSFERI U RUMI PORAŽENE OD POLJAKINJA

Vizura Ruma – Chemik Police 0 : 3 ( 17:25, 21:25, 14:25 )

Izabranice trenera Dejana Desnice poražene su u prvom kolu Lige šampiona od poljske ekipe Hemik iz Polica na svom terenu u Rumi. Fenomenalna atmosfera, preko 2 hiljade ljubitelja odbojke i podrška domaćim odbojkašicama,dobra energija I velika želja, ipak nisu bili dovoljni faktori da se izbegne častan poraz u prvom meču C grupe Lige šampiona 3:0 ( 25;17, 25:21, 25:14 ).

Ruma 1

Ajkulice su Poljakinjama pružile najjači otpor u drugom setu, kada su vodile tokom većeg dela, ali su gostujuće odbojkašice prelomile set u finišu i dobile ga rezultatom 25:21.

Najefikasnija u timu Hemika bila je iskusna Katarina Gajgal Anjol sa 13 poena, dve reprezentativke Srbije, Stefana Veljković i Bianka Buša, zabeležile su pet, odnosno osam poena, dok Slađana Mirković nije ulazila u igru.

Ruma 7

U timu Vizure najbolja je bila Slađana Erić sa 11 poena, do je Maja Aleksić zabeležila deset poena.

U narednom kolu šampionke Srbije, 11. januara 2018. gostuju u Bugarskoj u duelu sa ekipom Marice iz Plovdiva….