06. 07. 2020.
Home / Ostali sportovi / ZLATNA SUBOTA MLADIH RVAČA PROLETERA U SREMSKOJ KAMENICI
19114764_10211554996969667_605178626_n

ZLATNA SUBOTA MLADIH RVAČA PROLETERA U SREMSKOJ KAMENICI

Pioniri Rvačkog kluba Proleter iz Zrenjanina imali su još jedan izuzetno lep i uspešan vikend, a u subotu 10. juna nastupili su na turniru Trofej Zmaja u Sremskoj Kamenici i ostvarili zapažen rezultat, osvojivši ukupno pet medalja, tri zlatne i dve srebrne.

Nakon odličnih borbi, zlatne kolajne osvojili su Bakoš Lorant, Stevan Kojić i Molnar David, dok su se srebrnim odličjima okitili Jovan Miolski i Marko Đukić.

Organizator turnira na kojem je učestvovalo oko stotinu dečaka iz svih domaćih klubova, bio je Rvački klub Fruškogorac iz Sremskih Karlovaca, a treneri pionira Proletera Đorđe Miolski i Radovan Momirov, ističu da su veoma zadovoljni nastupom i trenutnom formom pionira pred Memorijal Darko Nišavić Kup malih šampiona, koji se u subotu 17. juna održava u Zrenjaninu.

106169530_2652444948367568_3335211536030696505_o (1)

Izveštaj atletskog kluba AS023

Proteklog vikenda članovi atletskog kluba AS023 nastupili su na tri takmičenja. U Sremskoj Mitrovici na ...