20. 05. 2019.
Home / Fudbal / FUDBALERI RADNIČKOG IZ ZRENJANINA REMIJEM U VRŠCU SAČUVALI DESETU POZICIJU NA KRAJU PRVENSTVENE TRKE U SRPSKOJ LIGI
18816931_10211454129448042_509440244_n

Vršac – Radnički Zr 1 : 1 ( 1 : 1 )

Crveno-crni iz grada na obalama Begeja, u odličnom ritmu okončali su ciklus „ buđenja ranog proleća“ i kanonade golova i remijem u Vršcu 1:1 protiv istoimene domaće ekipe, stavili tačku na ovogodišnju sezonu.

18834719_10211454129048032_1678823436_n

Izabranici trenera Dragana Jovića, glavnog „krivca“ za odlično proleće, na kraju debitanstskog takmičenja u Srpskoj ligi grupa Vojvodina, osvojili su deseto mesto, sa ukupno osvojena 33 boda i skorom 9 pobeda, šest remija i 13 poraza i gol razlikom koja je u tankom minusu 37 datih i dva više primljena gola.

Loš početak dugotrajne prvenstvene trke i nekoliko neočekivanih poraza, uticali su na krajnji ishod i plasman crveno-crnih sa Skrobare, koji su u prolećnom delu šampionata popravili utisak i naročito u samom finišu odigrali nekoliko sjajnih utakmica i dokazali kvalitet koji ekipa neosporno poseduje.

18902732_10211454129248037_951677923_n

U poslednjoj utakmici sa Vršcem, Radnički je poveo golom Vrščanina, Vojkana Sarajlina u 39. minutu, koji je igrao protiv “svojih” , a domaći su izjednačili četiri minuta kasnije, kada je Dmitrović zatresao mrežu Radničkog.

fotografije: sa zvanične FB prezentacije FK Radnički

Srebro sija baš kao da je zlato, obzirom na fenomenalan utisak dobre fudbalske škole i ...