Home / Rukomet / APLAUZI RUKOMETAŠIMA….
18600687_10211324022355446_1991167614_n

APLAUZI RUKOMETAŠIMA….

Proleter – Obilić 22 : 22 ( 9 : 12 )

Rukometaši Oblića, bodom osvojenim u zanimljivom duelu sa Proleterom u Zrenjaninu, praktično su obezbedili plasman u Superligu i to su na kraju utakmice u Kristalnoj dvorani proslavili uz tridesetak svojih navijača, koji su ih nagradili gromkim aplauzima.

Sa druge strane tribine i navijači Proiletera svoje ljubimce srdačno su pozdravili, izabranici trenera Momira Rnića igrali su odličan rukomet ove sezone i na kraju za malo ostali bez plasmana u viši rang, ali obzirom na mladost i polet ekipe, može se konstatovati, ima vremena za Proleter i vreme talentovanih momaka iz škole rukometa koja ima tradiciju, sigurno tek dolazi…

U večerašnjem susretu koji za domaći tim, osim prestiža, nije imao veći takmičarski značaj, viđen je na momente vrhunski rukomet, a rukometaši Proletera nisu želeli da se porazom oproste od svojih navijača, iako su na poluvremenu gubili rezultatom 12:9. U nastavku utakmice dodali su „gas“ i stigli do zasluženog remija, koji je odgovarao i gostujućim rukometašima, jer su i sa osvojenim bodom praktično obezbedili prvo mesto.

Ni kiša, ni Kolubara ništa nisu mogli razigranim junacima….