26. 02. 2020.
Home / Ostali sportovi / REMI ZVEZDE I PARTIZANA U ZRENJANINU, CRNO-BELI BLIŽI TITULI

REMI ZVEZDE I PARTIZANA U ZRENJANINU, CRNO-BELI BLIŽI TITULI

Crvena zvezda – Partizan 9:9 (1:0,3:3,2:4,3:2)

Derbi šestog kola vaterpolo Super lige završen je bez pobednika, remijem, koji više odgovara vaterpolistima Partizana. Crno-beli imaju tri boda prednosti u odnosu na Zvezdu, bolji međusobni skor i gol razliku i samo čudo može sprečiti izabranike trenera Ćirića na putu do nove titule.

Crveno-beli koji ove sezone kao domaćini igraju u bazenu u Zrenjaninu, poveli su sa 1:0 I tim rezultatom okončana je prva četvrtina, na poluvremenu je rezultat bio 4:3 za Zvezdu, ali je ekipa trenera Stefana Ćirića rezultat preokrenula u trećem periodu i povela 7:4. Zvezda je do kraja, zahvaljujući pre svih sjajnom Veljku Tankosiću, koji je pet puta zatresao mrežu crno-belih, uspela da stigne samo do izjednačenja i na kraju ravnopravnog remija.

Gradski bazen u Zrenjaninu. Sudije: Stanojević i Raković. Isključenja: Crvena zvezda 6, Partizan 8. Peterci: Crvena zvezda 1 (1), Partizan 1 (1).

CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić 5, Jović, Ivošević, Šuberić 2, Ilić, Bursać, Ljubenović, Nikolov 1, Ćorić, Drašković 1, Peković, Todorovski, Radović. Trener: Filipović

PARTIZAN: Dobožanov,Lukić, F.Janković 1, Repanović, Lazić 1,Manojlović, Drašović 1, Radojević, Jakšić 1, Tanasković 2, Stojanović 2, M.Janković 1, Brakočević, Toholj. Trener: Ćirić

RADIMO, GRADIMO, SEME BUDUĆIH ŠAMPIONA, SADIMO…

Vredni kao uvek, članovi borilačkog sportskog kluba Borac, na čelu sa najzvučnijim imenom, Ajredinom Ajetijem, ...