06. 04. 2020.
Home / Ostali sportovi / DVE BRONZE SA ZLATNOG POJASA ČAČKA
ucesnici zlatnog pojasa sa trenerom

DVE BRONZE SA ZLATNOG POJASA ČAČKA

Ovog vikenda je održan tradicinalni turnir Zlatni pojas Čačka na kome je učestvovalo preko 800 takmičara iz 17 zemalja u konkunciji kadeta, juniora, mlađih seniora i seniora.

Ovaj kvalitetan turnir je poslužio kao odlična provera pred seniorsko prventvo Srbije koje se održava narednog vikenda. Karate klub Zrenjanin je nastupio sa 3 takmičara koju su osvojili dve bronzane medalje. Na svom prvom takmičenju u konkurenciji juniorki, Milovanović Anja je u kategoriji -59 kg osvojila bronzanu medalju. Salapura Đorđe je u konkurenciji seniora u kategoriji -75 kg takođe osvojio bronzu, pokazavši solidnu formu pred državno prvenstvo. Vujasinoviç Aleksandra ovog puta nije došla do medalje.

Talentovana karatiskinja i reprezentativka Srbije, Anja Milovanović, članica Karate kluba Zrenjanin, treninge je uspešno zamenila ...