Home / Rukomet / PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U ZUBINOM POTOKU
foto : Duško Radivoj

PORAZ RUKOMETAŠA PROLETERA U ZUBINOM POTOKU

Mokra Gora – Proleter 28 : 19 ( 18:9 )

Rukometaši Proletera u derbiju kola nisu uspeli da iznenade neprikosnovnog domaćina, koji je do sada na svom parketu izgubio samo jedan bod i to u duelu sa Novim Pazarom, kada su rukometaši Mokre Gore odigrali nerešeno 25:25.

Večeras u dvorani u Zubinom Potoku apsolutna dominacija domaćih rukometaša, koji su već nakon prvih 30 minuta stekli ubedljivu prednost od 9 golova, koju su u nastavku rutinski održavali.

Izabranici trenera Momira Rnića u narednog kolu dočekuju poslednjeplasiranu ekipu Topličanina i biće to svakako lepa prilika da pred domaćim navijačima poprave utisak.