26. 05. 2022.
Home / Fudbal / GOLEADA I REMI SAS-A

GOLEADA I REMI SAS-A

SAS – METALAC KOLORADO 4 : 4

Ekipa SAS-a u dramatičnoj utakmici u Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu, remizirala je sa ekipom Metalac Kolorado u 19.kolu Premijer futsal lige Srbije.

Gosti iz Milanovca mnogo bolje su otvorili utakmicu I već nakon 9 minuta igra imali dvostruku prednost golovima Nikolića u 2. i 9.minutu.

Izabranici trenera Milivoja Batinice tek tada dolaze “do daha” i režiraju dva identčna “trejlera” u kojima je oba puta Kulić bio asistent, a Ivan Vukoje strelac u 12. i 24. minutu.

Fudbaleri SAS-a u 27. minutu stižu do potpunog preokreta, het-trikom Vukoja. Nije dugo trebalo gostima da izjednače na 3:3 golom Rakića, Marinković je u 34. Ponovo domaće fudbalere doveo u vođstvo 4:3, a onda kreće prava drama….

Prestrogom odlukom sudija gosti su iz kaznenog udarca sa 10 metara, 5 sekundi pre kraja golom Rakića izjednačili na konačnih 4:4.