19. 08. 2022.
Home / Košarka / KOŠARKAŠICE PROLETERA SILOVITE U ČELAREVU
14680617_888336531300706_3619091003841944721_n

KOŠARKAŠICE PROLETERA SILOVITE U ČELAREVU

Pobeda košarkašica Proletera u gostima u Čelarevu nad istoimenom ekipom, rezultatom 65:83

– Posle sporog početka zaigrali smo mnogo bolje i već na kraju prve četvrtine napravili dvocifrenu prednost 16:31.
Do kraja meča prednost je rasla, i u jednom momentu iznosila i 30 poena razlike.

Uspeli smo da podelimo minutažu, i da ostanemo koliko toliko odmorni za derbi utakmicu sledećeg kola kada gostujemo ekipi Njegoša – naglasio je trener Marko Marinkov.

Proleter trenutno deli prvo mesto na tabeli sa skorom 8-1, dok Čelarevo ima 4-4 uz utakmicu manje.
Protiv ekipe Celareva, Proleter je nastupio u sastavu : Jovanov 6, Marinković 10, Dunai 6, Mihajlović 10, Vidrić 5, Olić 16, Milošević, Bosnić 19, Ratković 2, Komazec 8

Svetski šampion i bronzani olimpijac iz Tokija, reprezentativac Srbije i rvač Proletera iz Zrenjanina, Zurab ...