Home / Ostali sportovi / NOVI PAZAR TRIJUMFOVAO U KLEKU
15328370_10209720869317622_1951484533_n-png

NOVI PAZAR TRIJUMFOVAO U KLEKU

Klek Srbijašume – Novi Pazar 1 : 3 ( 25:18, 16:25, 21:25, 22:25 )

Na krilima prve pobede u prvenstvu, pre nekoliko dana protiv ekipe Jedinstva iz Stare Pazove na svom parketu u dvorani „Miloš Grbić“ u Kleku, odbojkaši Klek Srbijašume, odlično su otvorili meč 8. Kola Superlige Srbije protiv Novog Pazara, opet pred svojim navijačima.
Izabranici trenera Dapčeviča, dobili su prvi set rezultatom 25 :18, sve je funkcionisalo kako treba, ali je onda usledio pad, Pazarci su dodali „gas“ i naredna tri seta rešili u svoju korist i bodove zasluženo odneli sa „vrućeg“ terena u olimpijskom Kleku.
Sa skorom jedna pobeda i sedam poraza, Klečani zauzimaju osmu poziciju na tabeli, a u narednom 9. Kolu gostuju u Kraljevu, ekipi Ribnice.