Home / Ostali sportovi / ZVEZDA OSTVARILA TRIJUMF U KLEKU
14875236_10209407986015735_1036379693_n

ZVEZDA OSTVARILA TRIJUMF U KLEKU

Klek Srbijašume – Crvena zvezda 2 : 3 ( 29:27, 21:25, 20:25, 26.24, 6:15 )

U derbiju 3. kola muške Superlige odbojkaške lige Srbije i sigurno najkvalitetnijoj utakmici, odbojkaši Crvene zvezde bili su bolji i savladali domaći Klek Srbijašume u dvorani “Miloš Grbić” u Kleku.

Igrala se odlična odbojka, utakmica kvalitetna i do kraja neizvesna, a na kraju Zvezda je opravdala ulogu favorita i pobedila 3:2.

Klečani su posle dobijenog prvog seta, gostima prepustili naredna dva, vratili se u četvrtom i izjednačili rezultat na 2:2, ali su Beograđani peti set dobili ubedljivo 15:6 i tako rešili pitanje pobednika.

Klečani sa skorom 0-3, trenutno zauzimaju devetu poziciju na tabeli Superlige Srbije, a u narednom kolu gostuju prvoplasiranoj Vojvodini NS seme u Novom Sadu.

Sofija Stojančul, devojka iz Žitišta, uspešno se oprobala u tribalionu, avanturističkoj trci sa preprekama na ...