18. 02. 2020.
Home / Ostali sportovi / Zadrugar blistao na Kupu Srbije
14656380_10207614293775127_4173005096704328324_n

Zadrugar blistao na Kupu Srbije

Na Kupu Srbije za poletarce, pionire i nade, koji je održan proteklog vikenda u Hali sportova “Ranko Žeravica” na Novom Beogradu, od 127 klubova koji su uzeli ucešće Karate klub Zadrugar iz Lazareva je zauzeo 6.mesto u ukupnom plasmanu, a 1.mesto u borbama.

Učestvovalo je oko 1200 takmicara iz Novog Sada, Beograda, Niša, Čačka. Takmičari iz Lazareva osvojili su 10 medalja. Zlatne medalje osvojili su Anđela Kostić, Milica Mesaroš, Miljana Potpara i ekipa pionirki (Mesaroš, Kostić, Rajić), srebrne Nikola Milović i ekipa ženskih nada (Arsić, Potpara, Tomić), a bronzane Maja Arsić, Marko Drobnjak, Ognjen Rakić i ekipa pionira (Drobnjak, Krstić, Milović).

Ujedno je i Dejan Cvrkota odputovao u Linc gde se održava Svetski šampionat za seniore od 26.do 30.oktobra. Dejan nastupa u sastavu muške seniorske reprezentacije sa kojom je u maju na Evropskom šampionatu osvojio bronzanu medalju.

PETAR NIKOLIN DŽUDISTA PROLETERA KADETSKI PRVAK VOJVODINE!!!

Prvenstvo Vojvodine za kadete u RumI, okupilo je veliki broj talentovanih mladih džudista, a među ...